KLIMATIZACE

Klimatizace je proces úpravy teploty, vlhkosti, čistoty a distribuce vzduchu.

CHLAZENÍ

Naše klimatizační jednotky nabízejí přesné řízení teploty. Vždy můžete vytvořit klima, ve kterém se nejlépe cítíte, klima se správnou teplotou. Nejen se vytváří komfort, ale umožňuje, aby jste cítili svěží a aktivní dokonce i při nejextremnějších venkovních podmínkách.

TOPENÍ

Klimatizační jednotky mohou zajišťovat i topení. Po celý rok si můžete užívat perfektní konstantní teploty bez ohledu na to, jaké jsou venkovní podmínky.Jedná se o alternativu k tradičnímu způsobu vytápění, která je ohleduplná k životnímu prostředí, protože bere energii z venkovního vzduchu a přenáší ji dovnitř. Odtud původ názvu Tepelné čerpadlo.

ČIŠTĚNÍ

Naše klimatizační jednotky produkují čistý, zdravý vzduch. Všechny vnitřní jednotky jsou vybavené filtry, které ze vzduchu zachycují prach, pyl, kouř, apod. Úroveň filtrace je možné zvyšovat podle požadavků zákazníka. Filtrace je velmi důležitá pro osoby s alergiemi.

ODVLHČOVÁNÍ

V režimu chlazení klimatizační jednotka odvlhčuje vzduch a vytváří tak lepší pocit z komfortu. Mějte také na paměti, že správné množství vlhkosti omezuje růst prachových roztočů a plísní ,což má zase pozitivní vliv na alergie osob. Člověk vnímá 40 až 60 procent vlhkosti jako komfortní množství vlhkosti. Správné množství vlhkosti zaručuje také delší životnost vašeho zařízení a domu.

VENTILACE

Ventilace může být integrována do klimatizačního systému. Odvádí ven vzduch z vnitřního prostředí a přivádí dovnitř čerstvý, upravený, venkovní vzduch. V mezidobí, kdy je klimatizační systém vypnutý, může ventilace pracovat nezávisle. Naše ventilační systémy se mohou nainstalovat i bez instalace klimatizace.

PROČ KLIMATIZOVAT

Pomocí klimatizace můžete vytvořit takové komfortní prostředí, ve kterém se budete cítit nejlépe a které bude mít správnou teplotu a příjemnou vlhkost. Moderní klimatizační jednotky produkují čistý, zdravý, čerstvý vzduch, odvlhčují vzduch a vytváří prevenci proti plísním. Toto všechno zajišťují, aniž by vznikal průvan nebo hluk.

Zkrátka, klimatizace umožňuje, aby jste se cítili dobře, aktivněji a svěže, což se odráží v mnoha výhodách. Protože pokud se člověk cítí lépe, je i kreativnější a produktivnější. A komu by se nelíbilo být v obchodě, kavárně, restauraci nebo hotelu s klimatizací, obzvláště v létě?

JAK ZVOLIT SPRÁVNÉ ZAŘÍZENÍ

Vytváření správného klimatu je komplexní záležitost. Volbu, které zařízení je pro vás nejlepším řešením, ovlivňuje mnoho faktorů.